Talent Partners
Specjalista ds. Serwisu (Elektronik)

  • Data publikacji:
  • 19-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Zabrze
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Dla naszego Klienta - preżnie rozwijającej się firmy przemysłowej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. SEZ/2601

Zapraszamy do kontaktu także osoby bez doświadczenia zawodowego!
Wystarczy wiedza z zakresu elektroniki - firma oferuje szkolenia i możliwość uzyskania pierwszej pracy.

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonywanie napraw i montaży urządzeń,
  • instalacja i serwis oprogramowania.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne - elektronik, automatyk, mechatronik lub pokrewne,
  • wiedza z zakresu elektroniki, automatyki, elektryki, mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność, operatywność,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność - wyjazdy serwisowe.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie z branży przemysłowej,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i wsparcie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń