Dla jednego z naszych klientów- producenta z branży opakowań aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog (tektura falista) lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Technolog - tektura falista

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Technolog

Technolog (tektura falista)
lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
 Optymalizacja procesów i rozwój nowych produktów w zakresie tektury falistej oraz płaskiej.
 Kontakt z klientem w zakresie badania potrzeb oraz doradztwo i optymalizacja produktów.
 Analiza trendów rynkowych w celu wdrażania nowych produktów.
 Unifikacja procesów, wdrażanie dobrych praktyk w zakresie procesu produkcji tektury falistej pomiędzy Zakładami.
 Budowanie i wdrażanie programów rozwoju i utrzymania wiedzy w organizacji.
 Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz Produkcji.

Oczekiwania:
 Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne/inżynieria produkcji).
 Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
 Wysokie umiejętności organizacyjne i analityczne.
 Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
 Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych
 Gotowość do odbywania podróży służbowych.
 Znajomość tematyki związanej z produkcją tektury i przetwórstwem tektury falistej.
 Znajomość druku offsetowego oraz fleksograficznego oraz technologii produkcji tektury falistej i płaskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
 Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
 Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
 Otwartą i przyjazną atmosferę.
 Możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy.
 System nagród kwartalnych.
 Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny.
 Ubezpieczenie na życie.
 Świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt).
 Program rekomendacji dla pracowników.
 Możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń