Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

AP Accountant with English, Poznań - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Recruiters
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AP Accountant with English

Data publikacji:
13.7.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Finanse / Księgowość / Podatki

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która posiada w Poznaniu Centrum Usług Finansowo-Księgowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Księgowanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz standardami obsługi klienta,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w celu skorygowania rozbieżności zgodnie ze stanem faktycznym,
  • Terminowe wykonywanie płatności,
  • Udział w comiesięcznym sprawdzaniu poprawności i kompletności rozliczeń.

Wymagania:

  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum rok doświadczenia w dziale AP,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Jasno określone możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na ng@recruiters.com.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń