QuickJobs

cieśla (Niemcy)

Data publikacji:
1.9.2020
Miejsce Pracy:
okolice Hamburga
Wynagrodzenie:
18.50 brutto na godz,
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Cieśla

Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Cieśla

Miejsce pracy: okolice Hamburga/ Niemcy

Obowiązki:

wszystkie prace związane z pracą na dachu

Wymagania:

min.2-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla

doświadczenie w pracy przy dachach stromych, dachach płaskich oraz kładzenie elewacji

podstawowa znaj. j. niemieckiego

mile widziany zawód cieśli

prawo jazdy Kat.B

Oferujemy:

stawka 18,58€/h Brutto

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

zatrudnienie na cały etat, na czas nieokreślony

praca od pon.-piąt. od 6:00 - 15:30

pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania

koszt zakwaterowania ok.350 € pokrywa pracownik

 Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

O nas:

QuickJobs.de-Personal Management. Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń