Talent Partners
Content Marketing Specialist

  • Data publikacji:
  • 23-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-marketingu

Dla naszego Klienta - renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmy technicznej z siedzibą w Krakowie - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. CMS/12608

Najważniejsze obowiązki:

  • pisanie artykułów technicznych z branży automatyki przemysłowej do publikacji w prasie drukowanej i na stronach www,
  • modyfikacja tekstów pod względem SEO,
  • samodzielne pozyskiwanie materiałów do publikacji,
  • współpraca z innymi działami,
  • przygotowanie webinarów,
  • tworzenie infografik przy współpracy z grafikiem,
  • tworzenie prostych miesięcznych raportów przy pomocy Google Analytics,
  • pomoc w przygotowaniu wydarzeń firmowych (targi, konferencje, seminaria),
  • tworzenie landing pages,
  • zarządzanie treścią stron www,
  • pomoc w przygotowaniu firmowego katalogu produktów na stronę www,
  • wyjazdy do klientów w celu pozyskania materiałów do artykułów,
  • pomoc w tworzeniu projektu strony internetowej,
  • prowadzenie biuletynu firmowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu,
  • obsługa systemów: Wordpress, Elementor, Semstorm, Google Analytics, Clickmeeting, Office365,
  • obsługa prostych programów graficznych np. Canva,
  • kreatywność i samodzielność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • prywatną opieka medyczna,
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe benefity,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń