Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

DIGITAL BUSINESS ANALYST

Data publikacji:
15.7.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Specjalista ds. E-marketingu
Opis stanowiska
  • współpraca z potencjalnymi klientami i aktualnymi klientami, aby zrozumieć, jak rozwijać działalność i opracować rozwiązania cyfrowe najlepiej wspierające ich cele i potrzeby

  • definiowanie Internetu i mobilnych aplikacji i stron internetowych naszych klientów oraz tworzenie projektów - w tym przypadku użycia, scenariusze użytkowników i modele procesów

  • badanie i analiza danych internetowych klientów i kontekstu rynkowego za pomocą narzędzi takich jak Google Analytics, Google Data Studio, SEMrush, ScreamingFrog i wszystkie, aby umożliwić naszym klientom sprawdzenie danych

  • współpraca z Projektantami i Deweloperami w procesie sprzedaży w celu opisania działania stron internetowych i aplikacji klienta, udokumentowania wysiłku potrzebnego do ich planowania i tworzenia, tworzenia propozycji oraz kosztorysów i harmonogramów projektu

  • ułatwienie realizacji strategii produktu, warsztatów z zakresu hakowania wzrostu i rozwoju zdarzeń (po wdrożeniu i szkoleniu z naszymi projektantami i procedurami konsultacyjnymi)

  • rozwijanie relacji międzynarodowych z klientami za pomocą cyfrowego przywództwa i opracowywania nowych rozwiązań rozwoju organizacji naszych klientów

  • współpraca z kolegami z Norwegii i Portugalii w celu rozwoju naszej wiedzy w zakresie doradztwa cyfrowego

Praca stacjonarna w godz. 8-18 z możliwą częściową pracą zdalną.

Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako Key Account Manager w projektach technologicznych, preferowane w cyfrowej firmie konsultingowej lub cyfrowej

  • znajomość technologii internetowej i mobilnej oraz ogólnego oprogramowania (sprawdzimy, czy wiesz, jak połączyć strony internetowe i aplikacje, jak korzystać i jak są zbudowane)

  • zaawansowane umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów, doświadczenie w pracy z Google Analytics i Google Data Studio lub podobne narzędzia

  • ciekawość i umiejętność samodzielnego wypróbowania narzędzi cyfrowych, rozwiązywania problemów i szybkiej nauki

  • doświadczenie w pisaniu dokumentów (w języku angielskim i polskim)

  • praktyczna znajomość Arkuszy Google i Dokumentów Google

  • doskonała znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (C1)

  • entuzjazm, pozytywne nastawienie i samodzielność

Korzyści
  • udział w przygotowaniu i ambitnych produktach dla globalnego rynku i startupów - pracujemy nad wprowadzonymi nowymi rozwiązaniami, specjalnymi dla organizacji zajmujących się edukacją, opiekunami zdrowotnymi i działaniami na klimat,

  • możliwościami opracowanymi i używanymi własnymi rozwiązaniami i pomysłami - pracujemy w małych zwinnych zespołach, więc każdy ma znaczący wpływ na, jak pracujemy i jaki kierunek obieramy;

  • realizacja międzynarodowych projektów zespołowych we współpracy z międzynarodowymi współpracownikami i partnerami;

  • budżety edukacyjne oraz możliwości udziału w konferencjach i innych wydarzeniach; program polecania pracowników - otrzymaj 3000 PLN za polecenie obsługi

  • Forma zatrudnienia : umowa o pracę / B2B

  • Korzyści:karta rekreacyjna, prywatna opieka zdrowotna; cotygodniowe lekcje angielskiego z native speakerem; owoce, napoje

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń