Obecnie, na potrzeby realizowanych przez nas projektów, poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter

Elektromonter

  • Data publikacji:
  • 29-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Radom
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Obecnie, na potrzeby realizowanych przez nas projektów, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:

  • Montaż rozdzielnic, tras kablowych, osprzętu elektrycznego, urządzeń elektrycznych oraz teletechnicznych itp.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych
  • Podłączenia rozdzielnic i odbiorników

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, elektroautomatyk, mechanik przemysłowy, robotyk);
  • Doświadczenie w zawodzie elektryka;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową;
  • Znajomość zagadnień elektryki i/lub teletechniki;
  • Umiejętności manualne związane z branżą elektryczną;
  • Samodzielność;
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Uprawnienia: SEP do 1kV lub równoważne - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Praca długoterminowa,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
  • Praca w godz. 7-17,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Dopłata na dojazdy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres
inned.rekrutacja@gmail.com lub kontakt pod numerem tel. 605105082