Talent Partners
Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego posiadającego zakład produkcyjny w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk / Automatyk

Elektryk / Automatyk - Gliwice

Data publikacji:
2.12.2019
Miejsce Pracy:
Gliwice
Branża:
Motoryzacja
Stanowisko:
Elektryk

Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego posiadającego zakład produkcyjny w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Automatyk

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. EA/13410

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii,
  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych,
  • obsługa i programowanie sterowników PLC,
  • modernizacja oraz instalacja nowych maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (średnie bądź wyższe o profilu: automatyka, elektronika lub elektryka),
  • podstawowa znajomość programowania sterowników PLC (Fanuc / Allen Bradley / Siemens),
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność pracy w oparciu o dokumentacją techniczną,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • znajomość branży automotive,
  • znajomość maszyn CNC.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń