Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Fizjoterapeuta, oferta pracy za granicą, Stuttgart - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Beta aktiv Anna Schimizek
Firma : Beta aktiv Anna Schimizek obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, oferta pracy za granicą

Data publikacji:
29.8.2017
Miejsce:
Stuttgart
Kategoria:
Służba Zdrowia

Firma : Beta aktiv Anna Schimizek

obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:  Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Herrenberg/k. Stuttgartu.

Dla naszego klienta – pracodawcy z siedzibą w okolicy Herrenberg koło Stuttgartu poszukujemy fizjoterapeutę do pracy w przychodni rehabilitacyjnej.

Dostępność oferty pracy: od zaraz, pełny etat.

Wynagrodzenie:

 od 2080 - 2773 EUR brutto + dodatki na Terapię Manualną, Bobath lub drenaż limfatyczny

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1,
  • gotowość do zrobienia dotowanego kursu drenażu limfatycznego

Oferujemy:

  • okres wprowadzenia w zakres obowiązków,
  • przynajmniej 24 dni urlopu,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • opiekę polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech,
  • pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?

• Zgłoś się do nas, dzwoniąc na nasz polski numer lub wysyłając maila.

• W ciągu kilku dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.

• Wspólnie wybierzemy ciekawą ofertę dla Ciebie jeżeli interesuje Cię inna lokalizacja

• Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.

• Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

• Przeprowadzimy razem z Tobą nostryfikację dyplomu

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji: info@beta-aktiv.de  , można w polskiej wersji językowej

505 123 391 ZADZWOŃ/SMS O TREŚCI „FIZJOTERAPIA“ poznaj szczegóły oferty i podejmij pracę.

Goethestraße 4
89567 Sontheim / Brenz
Fon:  0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391
Fax:   0049 7325 95 1 74 95
Homepage: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl

Twój ekspert branży medycznej w Niemczech  a także w Szwajcarii i Austrii

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń