Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Fizjoterapeuta, oferta pracy, zagranica, Frankfurt nad Menem - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Beta aktiv Anna Schimizek
BETA aktiv - u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech. Oferta F2017010. Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B1.

Fizjoterapeuta, oferta pracy, zagranica

Data publikacji:
2.9.2017
Miejsce:
Frankfurt nad Menem
Kategoria:
Służba Zdrowia

BETA aktiv - u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech.  Oferta F2017010.

Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B1.

Dla naszego klienta – pracodawcy z siedzibą w okolicy FRANKFURTU NAD MENEM poszukujemy fizjoterapeutę do pracy w przychodni rehabilitacyjnej.

Dostępność oferty pracy: od zaraz, pełny etat.

Wynagrodzenie:  od 2000 + dodatki na Terapię Manualną, Bobath lub drenaż limfatyczny

Zakwaterowanie: pomoc w poszukiwaniu.

Oferujemy:

• okres wprowadzenia w zakres obowiązków,

• przynajmniej 24 dni urlopu, miłą atmosferę w miejscu pracy,

• opiekę polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech,

• pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu

Wymagania na danym stanowisku:

• wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii,

• znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1,

• gotowość do zrobienia dotowanego kursu drenażu limfatycznego

Pomagamy w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty również przed wyjazdem do pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji: info@beta-aktiv.de  , można w polskiej wersji językowej

505 123 391 ZADZWOŃ/SMS O TREŚCI „FIZJOTERAPIA“ poznaj szczegóły oferty i podejmij pracę.

Goethestraße 4
89567 Sontheim / Brenz
Fon:  0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391
Fax:   0049 7325 95 1 74 95
Homepage: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl

Twój ekspert branży medycznej w Niemczech  a także w Szwajcarii i Austrii

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń