Sima Consulting
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik

Grafik

  • Data publikacji:
  • 22.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Branża:
  • Marketing / PR / Reklama
  • Stanowisko:
  • Manager
                                                                                                      Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                                                                                   Grafik
                                                                                                                  Poznań

Obowiązki

  • tworzenie etykiet, katalogów, broszur,  opakowań i  ulotek do nowej linii produktowej,
  • wizualne edytowanie projektów graficznych,
  • zarządzanie stroną www oraz mediami społecznościowymi,
  • bieżąca współpraca z działami: handlowym, eksportu i technologicznym.

Wymagania

  •  2-letnie doświadczenie na stanowisku grafika, lub pokrewnych,
  •  znajomość mediów społecznościowych, tj. Facebook, Linkedin,
  •  znajomości pakietu Adobe: (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign),
  •  znajomość DTP,
  •  mile widziana znajomość języka angielskiego,
  •  zaangażowanie w prowadzone działania,
  •  kreatywność, pomysłowość, dbałość o detale,
  •  zorientowanie na efekt, wysokie poczucie estetyki,
  •  pro-aktywność i samodzielność w rozwiązywaniu podstawowych problemów,
  •  znajomość trendów branży reklamowej,
  •  potwierdzenie wyżej wymienionych umiejętności w portfolio.

Oferujemy

  •  stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  •  dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
  •  premię świąteczno-noworoczną,
  •  możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  •  wsparcie i pracę w doświadczonym zespole, w miłej atmosferze,
  •  pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  •  samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  •  możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń