Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Grajewo! ankieter terenowy sklep odzieżowy 2/3 czerwca, Grajewo

poszukiwany

Grajewo! ankieter terenowy sklep odzieżowy 2/3 czerwca

Data publikacji:
20.6.2018
Miejsce Pracy:
Grajewo
Wynagrodzenie:
100 złoty netto
Branża:
Pozostałe

Firma Dive to lider w badaniach i doradztwie z zakresu obsługi klienta w Europie środkowej i wschodniej. Nasze biura zlokalizowane są w sześciu krajach, skąd prowadzimy działalność o dużo szerszym – także globalnym – zasięgu. Dive Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą tego sektora na polskim rynku.

Jako lider w swojej branży, poszukujemy ankieterów, którzy przeprowadzą badania ankietowe w jednym ze sklepów odzieżowych w terminie 2-3 czerwca 2018 r.

Zadania:
-Przeprowadzenie 20 wywiadów trwających ok. 5 min na klientach sklepu wg wcześniej przygotowanych instrukcji
- Bieżące wypełnianie ankiet na tablecie w trakcie przeprowadzania rozmowy

Wymagania:
- pełnoletność
-stały dostęp do Internetu
- posiadanie własnego tabletu – warunek konieczny !

Oferujemy
-możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
-możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.
-możliwość stałej współpracy jako ankieter/tajemniczy klient

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@divepolska.com

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń