Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Handlowiec (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych) Łódź, woj. łódzkie, Łódź, woj. łódzkie

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych) Łódź, woj. łódzkie

Data publikacji:
24.5.2018
Miejsce Pracy:
Łódź, woj. łódzkie
Branża:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska

Nr ref. H/106/17

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywna promocja i sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji polichlorku winylu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ofertowanie,
  • utrzymywanie kontaktów z producentami surowców,
  • analiza potrzeb rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży surowców do produkcji tworzyw sztucznych,
  • znajomość branży tworzyw sztucznych,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie kraju.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży przetwórstwa polichlorku winylu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na międzynarodowym rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń