Talent Partners
HR Manager

HR Manager

  • Data publikacji:
  • 25-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Śląsk
  • Stanowisko:
  • Manager

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą na Śląsku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Śląsk

Nr ref. HRM/7805

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie działem i procesami HR,
  • tworzenie i wdrażanie strategii HR,
  • zarządzanie procesami rekrutacji i planami zatrudnienia,
  • tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk,
  • planowanie ścieżek kariery dla pracowników,
  • planowanie oferty szkoleniowej w organizacji,
  • analiza danych związanych z HR w celu optymalizacji działań,
  • współpraca z innymi managerami,
  • raportowanie swojej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 lat doświadczenie w zarządzaniu działem personalnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • doświadczenie w zarządzaniu planami zatrudnienia i procesami rekrutacji,
  • umiejętność tworzenia modeli kompetencyjnych i planowania ścieżek kariery,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • doświadczenie w pracy zdanymi i wskaźnikami,
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • zdolność myślenia strategicznego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatkowe benefity,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń