REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Inżynier ds. kalkulacji i rozliczeń

Data publikacji:
14.3.2019
Miejsce Pracy:
Oleśnica, dolnośląskie
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Inżynier

Proponowane
Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia - do indywidualnej negocjacji
Sprzęt służbowy wedle potrzeb pracownika
Praca przy realizowaniu dużych inwestycji

Zadania
Przygotowywanie kosztorysów inwestycji w zakresie robót budowlanych
Analizowanie dokumentacji przetargowej związanej z procedurą przygotowywania ofert
Kompletowanie dokumentacji do sporządzania wycen
Tworzenie kosztorysów
Harmonogramowanie robót
Rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców oraz ich analizowanie
Koordynowanie prac związanych z budową

Oczekiwania Pracodawcy
Doświadczenie na analogicznym stanowisku
Dobra praktyczna znajomość programów NormaPro i AutoCAD
Odpowiedzialność
Umiejętność pracy zespołowej
Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń