Info Baza Sp. z.o.o
W związku z dużym projektem z branży energetycznej, który obecnie realizujemy poszukujemy kandydatów na stanowisko „Java Developer” do naszego zespołu w Poznaniu.

Java Developer

  • Data publikacji:
  • 04-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Firma Info Baza sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie na różnych obszarach rzeczywistości gospodarczej. Oprócz systemów informatycznych oferujemy naszym Klientom bieżącą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z korzystaniem z aplikacji oraz doradztwo w obszarze wiedzy, którego dotyczy aplikacja. Budujemy proste rozwiązania dla skomplikowanych problemów.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie rozwiązań technologicznych w sektorze energetycznym
• Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych
• Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
• Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Znajomość: SQL
• Znajomość środowisko programowania Java (J2EE)
• Znajomość JavaScript w tym biblioteki AngularJS
• Znajomość i umiejętność stosowania metodyk wykorzystywanych w procesie programowania
• Umiejętność kompleksowej realizacji powierzonych zadań
• Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej
• Pomysłowość i zdolności analityczne
• Chęć intensywnego rozwoju i nauki

Dodatkowe atuty:
• Znajomość: HTML, CSS
• Znajomość: Hibernate, MyBatis, CDI
• Znajomość: relacyjnych bazy danych

Oferujemy:
• Duże możliwości rozwoju w obszarze zainteresowań.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
• Możliwość pracy w ciekawych projektach.
• Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy.