Grupa HR Design
Dla naszego klienta, firmy budowlanej z kilkunastoletnim doświadczeniem, prężnie rozwijającej się na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy.

Kierownik Budowy

  • Data publikacji:
  • 02-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Katowic
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy
Główne zadania:
  • Planowanie i kontrolowanie robót na danej budowie
  • Bezpośredni nadzór nad realizowanymi procesami inwestycyjnymi w oparciu o wymogi i standardy procesu budowlanego, BHP, P.POŻ
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej danej inwestycji
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem oraz podwykonawcami
  • Określanie zapotrzebowania na materiały oraz sprzęt budowlany, zamawianie i pilnowanie dostaw materiałów zgodnie z harmonogramem prac
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość realizacji – pod względem technicznym i ekonomicznym
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej
  • Raportowanie z realizacji procesu budowlanego
  • Rozliczanie robót podwykonawców
 Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, brygadami pracowniczymi
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
  • Umiejętność podejmowania decyzji, komunikatywność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację określonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych, różnorodnych projektach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w otwartym zespole, dla którego ważne jest wzajemne wsparcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity takie jak:  multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK, spotkania integracyjne, szkolenia

Jeśli zainteresowała Pana nasza oferta na stanowisko Kierownika Budowy, proszę o przesłanie do nas swojego CV na adres: patrycja.ziola@ghrd.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez Grupa HR Design oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest Grupa HR Design z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Wieniawskiego 18.