Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownik projektu - Chorzów

  • Data publikacji:
  • 03-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Chorzów

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: Chorzów

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie projektem od pozyskania klienta do momentu zakończenia
  • Nadzorowanie inwestycji dla klientów branży przemysłowej.
  • Koordynacja pracy podwykonawców oraz projektantów w miejscu inwestycji.
  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami.
  • Kontrola i optymalizacja kosztów.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.
  • Dbanie o terminową realizację projektu.
  • Kontrola zamówień na dany projekt.
  • Współpraca z innymi działami firmy (sprzedaży, serwisu, projektów).
  • Nadzór nad pracami budowlanymi.
  • Bieżące uzgodnienia z inwestorem w trakcie projektu.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji powykonawczej oraz odbiorowej.
  • Obsługa klienta zagranicznego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w kierunku budownictwa.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.
  • Znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office oraz Autocad.
  • Gotowość do wyjazdów.
  • Umiejętność czytania rysunków.
  • Umiejętność planowania.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.