Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

Magazynier-komisionowanie

Data publikacji:
4.1.2021
Miejsce Pracy:
Niemcy
Wynagrodzenie:
1350 netto
Branża:
Logistyka / Magazyn
Stanowisko:
Magazynier / Pracownik Magazynowy

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży logistyki magazynowej .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników
KOMISIONOWANIE NA MAGAZYNIE

MIEJSCE PRACY
Frankfurt nad Menem

OPIS STANOWISKA PRACY
-hurtownia mrożonek (system monitory,bez znajomości j,niemieckiego
-hurtownia owoce-warzywa (system słuchawkowy wymagana znajomość liczenia do 1000 po niemiecku plus umiejętność jazdy wózkiem elektrycznym)
-komisjonowanie i kompletacja wg.zamówień klienta
-pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
-dbanie o stany magazynowe i utrzymanie czystości
-praca ja jedna zmiane 6-14,30 ( w obecnej chwili praca po 10 godzin dziennie)
WYMAGANIA
-nie wymagane doświadczenie przy komisionowaniu,przyuczenie na miejscu w jezyku polskim 2 dni
-zaświadczenie o niekaralności
-dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań
-niewymagana znajomość j,niemieckiego
OFERUJEMY
-pierwsza umowa na 9 miesiecy
-praca w dobrze zorganizowanej firmie
-pomoc w dopelnieniu wszelkich formalności związanych z zameldowaniem i ubezpieczeniem
-niemiecka umowa o prace
-mieszkanie i dojazd do miejsca pracy koszt 250 euro miesiecznie
-ubrania robocze organizuje pracodawca
-opieka polsko jezycznego koordynatora
-stawka podstawowa 10,15 do 14,00euro (plus system premiowy)
-dieta dzienna 6 euro netto (hurtownia mrozonek ) za obecność ,przy przepracowanym miesiącu bez opuszczonego dnia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
0048 533622600
0048 533644600
Lub kontakt e-meil
powerjob@vp.pl
powerjobconsulting@gmail.com
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń