HR Contact
Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/11/19/EŁK, Lokalizacja: EŁK

Magister Farmacji Ełk

Data publikacji:
10.11.2019
Miejsce Pracy:
Ełk
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/11/19/EŁK, Lokalizacja: EŁK

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.

Wymagania:

  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Otwartość i chęć nauki, szkoleń.
  • Determinacja i umiejętność pracy zespołowej.
  • Lubisz doradztwo i pracę z pacjentami.
  • Chcesz stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu farmacji.
  • Cenisz pracę zespołową i bardzo dobrą atmosferę w pracy.
  • Potrzebujesz elastycznego grafiku.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe i prawo wykonywania zawodu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premie.
  • Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy w aptece.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, upominków okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu oraz do przesłania swojego CV na adres e-mailurszula.zyradzka@hrcontact.co. Można aplikować przez naszą stronę:www.hrcontact.co lub skontaktować się z nami pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń