HR Contact
Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Magistra Farmacji do apteki w Garwolinie.

Magister Farmacji Garwolin

Data publikacji:
15.10.2019
Miejsce Pracy:
Garwolin
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Magistra Farmacji, Nr ref.: MF/10/19/GAR, Lokalizacja: GARWOLIN

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept.
  • Zamawianie i wprowadzanie towaru.
  • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności oraz leków nierotujących etc.
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie apteki i dobrą atmosferę w pracy :)

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Nastawienie na pracę z pacjentem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy Pod Gruszą i dodatki Świąteczne.
  • Zapraszamy do naszego zespołu! Aplikuj już dziś!

Zapraszamy do przesłania CV na adres: urszula.zyradzka@hrcontact.co lub do aplikowania przez naszą stronę: www.hrcontact.co. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane w/w ofertą pracy, chętnie odpowiemy na pytania pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń