Talent Partners
Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 4.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. MURZ/12805

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacji i remonty maszyn,
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (preferowane średnie techniczne),
  • min. 1-2 doświadczenia w pracy w służbach utrzymania ruchu,
  • znajomość mechaniki i pneumatyki maszyn przemysłowych,
  • samodzielność,
  • chęć dalszego rozwoju,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity i dodatki, inne dofinansowania,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń