House of Jobs GmbH

Monter podzespołów lotniczych- atrakcyjna stawka 24,50€ brutto/h k/m

  • Data publikacji:
  • 16-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gilching
  • Wynagrodzenie:
  • 24,5 EUR/h
  • Stanowisko:
  • Monter
MONTER PODZESPOŁÓW LOTNICZYCH

Miejsce pracy: Gilching, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
  • Wykształcenia technicznego jako mechanik maszyn, mechanik maszyn lotniczych, lub pokrewne (nie jest to warunek konieczny)

  • Dobrej znajomości, w mowie i piśmie, jednego z dwóch języków obcych- angielski, niemiecki

  • Mile widziane szkolenie 80T (do zrobienia na miejscu)

  • Samodzielnej i odpowiedzialnej pracy zgodnie z panującymi normami

  • Gotowości do pracy zmianowej- system 3-zmianowy+ pracy w soboty, oraz w nadgodzinach

  • Udokumentowanego doświadczenia jako mechanik lotniczy, lub konstruktor samolotów- minimum rok doświadczenia

TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami- 80T-XX-XXXX (do wyszkolenia)

  • Wstępny montaż poszczególnych części i podzespołów
  • Posługiwanie się odpowiednimi narzędziami przy następujących czynnościach- wiercenie, polerowanie, itp.
  • Stosowanie technik łączenia elementów za pomocą nitowania, skręcania, klejenia
  • Obróbka nitów (nity uniwersalne, montażowe, zrywalne)
  • Wykonywanie uszczelniania komponentów
  • Dokonywanie przeróbek i poprawek gotowych elementów
  • Montaż podzespołów w produkcji seryjnej
  • Pracowanie według wytycznych i sporządzanie dokumentacji technicznej
CO OFERUJEMY?
  • Pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 24,50€ brutto/h+ dodatki branżowe+ dodatki zmianowe i za nadgodziny+ premia uznaniowa do każdej przepracowanej godziny
  • Pracę w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem niemieckim z możliwością przejęcia przez pracodawcę
  • Zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).