Cpl Jobs

Office administrator (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów z językiem niemieckim na stanowiska:

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie wniosków oraz zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów;
  • Zarządzanie procesami w systemach ERP;
  • Tworzenie i realizowanie zakupów;
  • Wsparcie administracyjne pozostałych działów firmy.

Oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia w administracji biurowej lub Facility Management;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Zaawansowanej umiejętności SAP i znajomości MS Office;
  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w ramach umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport;
  • Liczne kursy i szkolenia;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.