OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator Maszyn - Białężyce k. Wrześni

Data publikacji:
14.10.2019
Miejsce Pracy:
Białężyce, woj. Wielkopolskie
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Operator Maszyn

Nr Ref. KD/OM/04/2019

Opis stanowiska pracy:

- Praca przy produkcji szyberdachów według ustalonych standardów i zgodnie z wytyczonymi celami

- Realizacja planów produkcyjnych

- Prace montażowe

- Operowanie manualne oraz zautomatyzowane

Wymagania:

- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem lub średnie o profilu technicznym

- Doświadczenie w pracy produkcyjnej

- Wiedza techniczna

- Dobra kondycja fizyczna – praca stojąca

- Umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość

- Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- Praca zmianowa

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów

- Możliwość zorganizowania dojazdu do pracy

- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej

- Zatrudnienie w renomowanej Firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: inalfa@ottopraca.pl lub kontakt pod numerem telefonu 519 688 161.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

OTTO Work Force Polska sp. z o.o. KRAZ 2590.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń