Systeo
Poszukujemy studentów od III roku studiów licencjackich i studiów magisterskich kierunków biznesowych.

Płatny Staż w dziale Marketingu / Sprzedaży

Data publikacji:
22.3.2021
Miejsce Pracy:
Katowice
Branża:
Praktyki / Staże
Stanowisko:
Stażysta

Twój zakres obowiązków:
Jeżeli dołączysz do naszego zespołu, do Twoich zadań będzie należało wspieranie działań marketingowych i handlowych poprzez:
- Przygotowywanie materiałów marketingowych
- Wsparcie działań związanych z marketingiem internetowym
- Redagowanie materiałów i treści na stronę internetową
- Research na potrzeby działań marketingowych - zbieranie i analizowanie danych
- Wsparcie działań sprzedażowych
- Wsparcie działu w bieżących zadaniach

Nasze Wymagania:
- Status studenta/studentki minimum 3 roku
- Dyspozycyjność około 24 godzin tygodniowo
- Znajomość jęz. angielskiego w stopniu minimum podstawowym
- Znajomość pakietu MS Office
- Dobra organizacja pracy własnej i terminowość w realizacji zadań
- Kreatywność
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na działanie

Mile widziane
- Doświadczenie w marketingu lub działalność w organizacjach studenckich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Płatny staż, podczas którego zdobędziesz doświadczenie w marketingu /sprzedaży B2B w firmie z branży IT
- Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie godzinowym
- Wsparcie w zdobyciu nowych umiejętności i kompetencji
- Możliwość późniejszego zatrudnienia
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku zajęć
- Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Jesteś zainteresowana/ny
- Wyślij swoje zgłoszenie
- Dołącz dokument CV

Do CV prosimy o dołączenie poniższej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń