Contrain

Poszukujemy pracownika logistycznego! Od zaraz

  • Data publikacji:
  • 23-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Łódź Widzew
  • Stanowisko:
  • Magazynier

od 4800 brutto/ miesięcznie +premie
Polska, Łódź Widzew
Magazyny

Poszukujemy pracownika logistycznego. Firma jest oddziałem największego na świecie producenta techniki napędowej.

Zakres obowiązków:

  • kontrola techniczna produktów,
  • lakierowanie,
  • pakowanie,
  • kompletowanie wysyłek i wysyłka produktów,
  • kontrolowanie terminowości zleceń produkcyjnych,
  • udział w realizacji zadań z obszaru montażu i magazynu w zależności od potrzeb organizacji.

Wymagania:

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • sumienność i obowiązkowość,
  • punktualność i zaangażowanie.
  • umiejętność obsługi komputera.

Dodatkowo mile widziane:

  • uprawnienia na suwnice i dźwignice oraz wózki widłowe (możliwość wyrobienia uprawnień UDT/suwnice na koszt firmy),
  • ukończone technikum związane z mechaniką/elektryką
  • doświadczenie w pracy w obszarze pakowania bądź magazynu,
  • mile widziane zdolności manualne.

Oferujemy:

  • umowa o pracę od 4800 brutto miesięcznie,
  • możliwość wyrobienia uprawnień UDT/suwnice na koszt firmy,
  • po okresie próbnym 3 miesiącach, możliwa premia w wysokości max 13% od podstawy,
  • karta multisport,
  • stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (outsourcing),
  • kafeteria,
  • premia roczna/kwartalne,
  • premia letnia 1000 zł/brutto przy wybraniu 10 dniu urlopu (takie wczasy pod gruszą),
  • prezenty okolicznościowe,
  • rzetelne wdrożenie do pełnionych obowiązków przez wyznaczonego opiekuna,
  • bliskość przystanku komunikacji miejskiej,
  • darmowy parking, sterylne warunki pracy, nowoczesny zakład.

Jako administrator danych informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji obecnej lub przyszłej, jeśli wyraził Pan/ Pani na nią zgodę, a także w celach kontaktowych.

Przetwarzanie danych następuje na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej: RODO).

Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. 3 Maja 14A, 93-408 Łódź, e-mail: iod@contrain.pl. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo zgłoszenia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych

Szczegółowe informacje na temat rodo możesz znaleźć: contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/