Concept Plus
Praca na święta dla studentów

Data publikacji:
25.11.2019
Miejsce Pracy:
Holandia
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Pakowacz

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa

Miejsce pracy: Groenlo (Holandia)

Zakres obowiązków:

• Pakowanie paczek z mięsem na palety

• Przygotowywanie palet do transportu

• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

• Sortowanie produktów

• Kontrola jakości

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna

• Gotowość do pracy dwuzmianowej

• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• Możliwość zatrudnienia zarówno na dłuższy okres, jak i krótkoterminowo

• 40 godzin tygodniowo

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,07€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ plus dodatki

• Przyjazny system zaliczek

• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 65 € busem oraz max. 100 € prywatnym samochodem)

• Zwrot kosztów powrotu do Polski (75 € niezależnie od środka transportu)

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie

• Bezpłatną odzież roboczą

• Wsparcie polskiego koordynatora

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Biuro Opole

504 969 041 / vt@cp-personal.com

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń