Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy PRACOWNIK PRODUKCJI, Rzeczyce

Derksen Polska sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Data publikacji:
6.12.2017
Miejsce:
Rzeczyce
Kategoria:
Produkcja

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeczyce (obok Gliwic)

Zakres obowiązków:
- odbieranie i pakowanie plastikowych elementów w kartony;
- kontrola jakości produktów.

Gwarantujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym);
- pracę w systemie trzyzmianowym poniedziałku do piątku;
- możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia;
- zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- zdolności manualne;
- dyspozycyjność;
- odpowiedzialne podejście do pracy;
- nastawienie na jakość i efektywność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie swojego CV na adres e-mail: m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 513 028 724.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń