Firma branży elektrycznej, sanitarnej, HVAC, mechanicznej, specjalizująca się w obsłudze zakładów przemysłowych na terenie górnego śląska zatrudni pracowników na stanowisku:

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

NOWREM GROUP DANIEL ŁATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w budynku firmy biurowiec oraz hala magazynowa,
  • manualne czyszczenie powierzchni,
  • mycie pochwytów balustrad schodowych,
  • mycie okien i innych powierzchni szklanych,
  • mycie ścian i innych okładzin,
  • ścieranie kurzu i mycie mebli,
  • mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach środków czystości,
  • utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodyscyplina oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalno- pracowniczy,
  • profesjonalne zaplecze techniczne,
  • niezbędne profesjonalne narzędzia pracy.