Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

QuickJobs

Rzeźnik Ubojowiec Szwajcaria

Data publikacji:
20.9.2020
Miejsce Pracy:
okolice Basel
Wynagrodzenie:
26-30 /h CHF
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Rzeźnik

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u szwajcarskiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik

Region:

Okolice Basel (50 km) -Szwajcaria

Zakres obowiązków:

Ubój

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe- przynajmniej 2-5 lat

Dobra znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

26-30 / h (brutto) CHF

Praca na pełny etat i na czas nieokreślony

43h/tydz. (pon.-piąt.)

Płatne nadgodziny

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 1004

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

O nas:

Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.