Telbridge sp. z o.o. sp.k.
Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych call center, od 15 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 7 oddziałach w Polsce i za granicą.

Spec. ds. obsługi klienta operatora sieci komórkowej

  • Data publikacji:
  • 12-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Toruń
  • Stanowisko:
  • Konsultant Telefoniczny

W związku z rozwojem firmy poszukujemy komunikatywnych osób na stanowisko doradcy telefonicznego operatora sieci komórkowej.

Miejsce pracy: Toruń, ul. Gdańska 4A

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy obowiązujące w firmie

- sprzedaż produktów telekomunikacyjnych jednego z najpopularniejszych na rynku operatorów sieci komórkowej

- realizowanie celów kampanii sprzedażowej

- wprowadzanie danych do systemu

- budowanie dobrych relacji

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Poszukujemy osób, które:

- chcą podnosić swoje kwalifikacje

- są samodzielne i kreatywne

- nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń

- posiadają doświadczenie w sprzedaży produktów telekomunikacyjnych (mile widziane)

- są dyspozycyjne 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie 18,30 zł brutto /h + wysokie premie

- elastyczne godziny pracy 7-24 (indywidualny grafik)

- szkolenie przygotowujące do pracy

- kartę MultiSport,

- program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami, cykliczne konkursy

- możliwość awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Skype.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.”