Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Specjalista Ds.Kadr i Płac, Poznań

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Kadr i Płac

Data publikacji:
9.1.2018
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Human Resources / Kadry
  • Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która posiada w Centrum Poznania SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Payroll Specialist
Poznań

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Wystawianie rocznych deklaracji podatkowych
  • Rozliczenia w ramach PFRON
  • Współpraca z urzędami (US, ZUS, PFRON, GUS)
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zewnętrzne
  • Obsługa pracowników w obszarze płacowym
  • Współpraca przy innych projektach zespołu płacowego.

Wymagania

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie naliczania prac,
  • Biegła obsługa programu Płatnik,
  • Znajomość SAP HR będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Pracę  w międzynarodowym środowisku w zgranym zespole,
  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku w Centrum Poznania
  • Pakiet indywidualnych szkoleń
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne)

 Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres: ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń