Lepsza Praca

Specjalista ds. kadr i płac okolice Dąbrowy Górniczej

  • Data publikacji:
  • 12-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Czeladź, Dąbrowa Górnicza

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe
i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: okolice Dąbrowy Górniczej/Czeladzi

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie zgodnego z przepisami naliczania wynagrodzeń osób zatrudnionych, wyliczanie wynagrodzenia za prace
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej - akta osobowe, itp.,
• Przygotowywanie dokumentów, w tym m.in. umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń potwierdzających zatrudnienia,
• Naliczanie i rozliczanie urlopów wypoczynkowych.
• Kontakty z instytucjami i urzędami
• Nadzór nad procesem zatrudnienia nowych pracowników
• Bieżące zadania związane z zarządzaniem zespołem, współpraca z Inspektorem ds. BHP

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr
• Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• Znajomość arkuszy kalkulacyjnych, programów kadrowo – płacowych
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Dobra organizacja pracy i duża samodzielność, komunikatywność
• Odpowiedzialność rzetelność

Nasz klient oferuje:
• Umowa o pracę
• Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.