Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Specjalista ds. Lean Manufacturing, Żory

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Data publikacji:
12.9.2018
Miejsce Pracy:
Żory
Branża:
Inżynieria / Technika

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SLM/7406

Najważniejsze obowiązki:

  • wdrażanie procedur według Lean Manufacturing,
  • identyfikacja obszarów i możliwości doskonalenia / optymalizacji efektywności produkcji,
  • ulepszanie według Lean Manufacturing,
  • przeprowadzanie auditów LEAN,
  • wsparcie i rozwój kultury Lean Manufacturing,
  • prowadzenie szkoleń wspierających wdrażanie zmiany,
  • wspomaganie dozoru produkcji w bieżącej jego działalności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
  • min. 2- 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze produkcji,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia  w nowoczesnym zakładzie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w atmosferze współpracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń