Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Banasiak Anna
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds.. marketingu i social medi

  • Data publikacji:
  • 25-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Wymagania:

  • od roku do 3 lat doświadczenia w zakresie digital marketing;
  • znajomość trendów w Social Mediów;
  • doświadczenie pracy na Facebook Ads;
  • doświadczenie w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży;
  • umiejętność lekkiego pióra;
  • kreatywność;
  • nastawienie na pracę w zespole;
  • znajomość obsługi programów graficznych.

Warunki pracy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • szkolenia w zakresie rozwoju na danym stanowisku opłacane przez Firmę;
  • pakiet medyczny Medicover;
  • kara sportowa;
  • pracę w systemie jednozmianowym (8-16);
  • wolne weekendy;
  • system premiowy;
  • możliwość zbudowania własnego zespołu;
  • miłą atmosferę w pracy; pyszną kawę

Obowiązki:

  • przygotowanie materiałów na portale społecznościowe i social media (strona firmowa www, facebook, Instagram, Tik Tok);
  • moderowanie komentarzy w Social Media i odpowiadanie na wiadomości; wdrażanie płatnych kampanii Facebook Ads;
  • copywriting;
  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych dla wszystkich działów firmy;
  • influencer marketing;
  • optymalizacja contentu w kampaniach nastawionych na efekt;
  • śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji oraz rekomendowanie nowych rozwiązań dla firmy