Talent Partners
Technik Elektryk

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z rozwojem firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń (elektrycznych i mechanicznych),
  • dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz podstaw automatyki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • bezpłatny transport pracowniczy + dofinansowanie do posiłków,
  • ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet Multisport.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń