RENTA
Niemcy

Zatrudnimy pracownika na terenie Niemiec

Chcesz zmienić swoją karierę zawodową? Chcesz pracować blisko swojego miejsca zamieszkania? Chcesz mieć miłych kolegów i większą pensję? Bez względu na przyczyny: RENTA oferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym niepełnym wymiarze godzin we wszsytkich sektorach dla osób rozpoczynających swoją karierę jak również dla wykwalifikowanych pracowników chcących pracować na terenie całych Niemiec.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecnie bezpośredniego zatrudnenia
pracownika odpowiedzialnego za zakupy, inwestycje, usługi i umowy
(m/k) w Zittau!

Twoje zadania:

- Przygotowanie i wdrożenie zoptymalizowanego kosztowo, terminowego i zorientowanego na jakość zaopatrzenia firmy w niezbędne towary, usługi i media
- Negocjacje i zawieranie umów z dostawcami (np. umów dotyczących logistyki i narzędzi, umów o poufności i zapewnieniu jakości itp.
- Negocjacje i zamówienia dóbr kapitałowych, usług (cross-project lub cross-company) i mediów (np. energii elektrycznej, telekomunikacji itp. )

Oczekujemy:

- Studia ekonomiczne z naciskiem na zakupy, logistykę lub prawo umów
- Stopień państwowego dyplomowanego ekonomisty biznesowego (m/k) lub
- Kwalifikacje zawodowe na urzędnika przemysłowego (m/k) z potwierdzalnym kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, w tym przygotowanie i zawieranie umów
- Dobra lub bardzo dobra znajomość prawa umów
- Umiejętności negocjacyjne w połączeniu z pewnością siebie
- Bardzo dobry czas i samozarządzanie
- Umiejętności planowania i orientacji
- Umiejętności pracy w zespole i komunikacji
- Zdolność przekonywania i współpracy
- Inicjatywa i elastyczność
- pożądane warunki:
    o Wiedza z zakresu obsługi SAP (moduł MM)
    o dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Znajomosc jezyka niemieckeigo

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej średniej wielkości firmie
- Indywidualnie koordynowane środki indukcyjne, dokształcające i wspierające
- Stałe wynagrodzenie odpowiednie do stanowiska oraz wynagrodzenie uzależnione od wyników
- Przyjazna atmosfera pracy
- Nowoczesne miejsca pracy
- Liczne pozazawodowe zajęcia rekreacyjne
- Zakładowe programy emerytalne i świadczenia kapitałowe
- Subwencja na catering w stołówce i bezpłatne dostarczanie napojów
- Elastyczny czas pracy
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony 40h/tydzień
- Korzystanie z usług znanych klientów z dobrymi szansami na przejęcie
- Specjalne korzyści, jak premia urlopowa i świąteczna
- Premia zdrowotna do 240 € rocznie, bez podatku!
- Kompleksowe wsparcie i kompetentne osoby kontaktowe

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu skontaktuj się!

RENTA Personaldienstleistungen GmbH

Postplatz 5a
02625 Bautzen

Fon. 03591.32620
Fax. 03591.326229
E-Mail: bautzen@jobprofile.de