Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

Zbrojarz

Data publikacji:
12.2.2021
Miejsce Pracy:
29456 HITZACKER
Wynagrodzenie:
1800-2200 euro
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Zbrojarz / Betoniarz

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko ZBROJARZ

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie?. Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

MIEJSCE PRACY

Budowy na terenie całych Niemiec

ROZPOCZęCIE PRACY

01.03.2021

08.03.2021

15.03.2021

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy prefabrykatach
  • komunikatywna znajomość j niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziany własny samochód

PRACODAWCA OFERUJE:

  • wynagrodzenie dla osoby prowadzącej grupe 15,70 brutto plus 12 euro dzienna dieta za każdy przepracowany 8 godz dzień
  • wynagrodzenie-
  • 12,85 brutto plus 24 euro dzienna dieta za przepracowany 8 godzinny dzień
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • płatny urlop
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • darmowe zakwaterowanie
  • pełne ubezpieczenie socjalne

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • przygotowanie i montaż zbrojenia
  • zbrojenie mostów,słupów,schodów,stropów
  • czytanie rysunku technicznego
  • zalewanie betonu
  • zagęszczanie betonu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt e-meil

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń