"PTB" - Ingenieurbüro für Planung, Technologie und Bauüberwachung Magdeburg GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki biura

Asystent Asystentka biura

Asystent/ Asystentka biura - Miejsce pracy:Szczecin

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem obiegu i archiwizacji dokumentów. Wsparcie zespołów projektowych w bieżących zadaniach, Regularna współpraca z księgowością firmy - bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych oraz wprowadzanie dokumentów do systemu księgowo-finansowego, Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych, Organizacja pracy i życia biura, Przygotowywanie raportów i zestawień, Inne czynności organizacyjne/ administracyjne.

Wymagania na stanowisko: Doświadczenie na stanowisku asystenta/ asystentki lub podobnym min. 2 lata, Znajomość zagadnień związanych z przetargami publicznymi, Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych, Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy, Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy: Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze, Samodzielne stanowisko biurowe wyposażone we wszelkie niezbędne narzędzia pracy, Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość rozwoju zawodowego, Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, Przejrzyste warunki zatrudnienia.