Grupa Gumułka
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stażyst/ka w dziale księgowości

  • Data publikacji:
  • 25-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice 40-077 ul Matejki 4
  • Stanowisko:
  • Stażysta

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu. Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia Naszych pracowników już od ponad DWUDZIESTU lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów wiedzą specjalistyczną w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy studentów na staż na stanowisko:

STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Twoje zadania:

  • pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości Spółki,
  • wykonywanie podstawowych prac biurowych,
  • archiwizacja dokumentów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie (mile widziane o profilu rachunkowość i finanse lub pokrewnym),
  • ambicje i dokładność,
  • organizacja pracy i wielozadaniowość,
  • gotowość do poszerzania swojej wiedzy,
  • mile widziane doświadczenie w księgowości.

Nasza oferta:

  • płatny staż na podstawie umowy absolwenckiej z możliwością przejścia na etat po trzech miesiącach,
  • udział w prestiżowych projektach ze wszystkich sektorów gospodarki,
  • rozwój zawodowy i współpracę z najlepszymi specjalistami,
  • możliwość zdobycia doświadczenia ze wszystkich działów księgowości.